BNP Paribas Leasing Services

22.11.2019 | Referencje

W imieniu spółki BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Suwak 3 (02-676 Warszawa), NIP 5213110063, REGON 016425425 pragniemy udzielić rekomendacji Kancelarii Prawnej Kijewski, Graś Sp. K , która w ramach własnej praktyki prawniczej współpracuje z nami w zakresie przeprowadzania badań prawnych due diligence nieruchomości na potrzeby zawieranych przez nas umów leasingowych.

Kancelaria Prawna Kijewski, Graś wyróżnia się odpowiedzialnością, rzetelnością oraz dobrą organizacją pracy. R. pr. Michał Kijewski, adw. Bartosz Graś, dr adw. Joanna Barzykowska, jak i cały zespół Kancelarii w twórczy sposób wykonują powierzone im zadania. Wyróżnia ich wysoki poziom zarówno etyki jak i kultury osobistej. Znakomicie sprawdzają się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i pracy zespołowej. Posiadają również wysokie umiejętności interpersonalne dzięki, którym mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Współpraca z Kancelarią Prawną Kijewski, Graś układa się wzorowo. Na każdym etapie możemy liczyć na wysoki profesjonalizm i wzajemne zrozumienie, szczególnie w obszarze poszukiwań optymalnych rozwiązań. Na uznanie zasługuje również elastyczność w działaniu oraz terminowość wykonania powierzonych im zadań. Co więcej, przygotowywane przez Kancelarię raporty cechują się przejrzystością, kompletnością oraz wysokim poziomem wiedzy prawniczej odzwierciedlanej w przeprowadzanych analizach.

W oparciu o doświadczenie wspólnej pracy stwierdzam, iż Kancelaria Prawna Kijewski, w najwyższym stopniu daje rękojmie prawidłowego wykonania powierzonych jej obowiązków.

Doceniam również fakt zaangażowania w świadczonych dla nas usługach, dlatego też z przyjemnością możemy rekomendować współpracę z Kancelarią Kijewski, Graś podmiotom, które poszukują profesjonalnych, odpowiedzialnych godnych zaufania współpracowników.