Oferta Kancelarii adresowana jest do studentów prawa IV lub V roku, a także absolwentów.

Na co możesz liczyć?

 1. Od pierwszego dnia zostaniesz zaangażowany/a w prowadzenie spraw z zakresu prawa Nowych Technologii.
 2. Będziesz przygotowywał i analizował umowy, regulaminy, opinie prawne, kwerendy regulacyjne oraz dokumenty korporacyjne i raporty dla klientów kancelarii, związane z projektami blockchain.
 3. Stawisz czoła nowym, interdyscyplinarnym wyzwaniom z pogranicza między innymi prawa rynku kapitałowego, bankowości, cyberbezpieczeństwa czy e-commerce.

Czego oczekujemy?

 1. Samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów prawnych klientów.
 2. Umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i podejmowania samodzielnych decyzji pod presją czasu.
 3. Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu umożliwiającym bieżącą obsługę klientów kancelarii.
 4. Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Dlaczego warto?

 1. Masz szansę zdobyć doświadczenie w obsłudze prawnej innowacyjnych, transgranicznych projektów prawnych dotyczących np. obrotu walutami wirtualnymi, tokenami, inteligentnymi kontraktami lub DAO.
 2. Zdobędziesz wiedzę i realne doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi dużych międzynarodowych podmiotów gospodarczych pod okiem profesjonalistów – zarówno adwokatów, jak i radców prawnych.
 3. Rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości.
 4. Otrzymasz odpowiedzialne zadania, które umożliwią ci awans w ramach struktury organizacyjnej kancelarii.
 5. Będziesz częścią zespołu, który lubi ze sobą pracować, podziela te same wartości i tworzy inspirujące miejsce w centrum Warszawy, a współpraca umożliwi ci uczestniczenie w zajęciach odbywanych w ramach studiów.

Jak wygląda proces rekrutacji?

 1. Prześlij swoje CV do dnia 30 czerwca 2019 r. (list motywacyjny nie jest wymagany) na adres korespondencyjny rekrutacja@kglegal.pl z adnotacją w tytule wiadomości „Młodszy prawnik/zespół Nowych Technologii”.
 2. Zaprosimy Cię do udziału w spotkaniu, podczas którego porozmawiasz ze swoim przyszłym przełożonym na temat dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz merytorycznych aspektów prowadzonych przez siebie spraw.
 3. Chcemy, żebyś został/a z nami jak najdłużej, dlatego trzymiesięczny, odpłatny okres próbny pozwoli nam podjąć decyzję o przyszłej, stałej współpracy.