Paweł Kaczmarek

Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki II roku przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Zakładzie Międzynarodowego Postępowania Karnego.

Specjalizuje się w prawie karnym, zdobywając wcześniej doświadczenie m. in. w jednej z warszawskich jednostek prokuratury, obszarze compliance (RODO, AML, Sygnaliści) oraz ochronie dóbr osobistych.

Jest certyfikowanym audytorem wewnętrzny systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji wg. ISO/IEC 27001:2017 oraz od 2018 r. Inspektorem Ochrony Danych w kilku podmiotach sektora prywatnego. Kompleksowo wdrażał systemy ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwach różnych branż. Ponadto ukończył szkolenia z zakresu ISO 37002 – system zarządzania sygnalistami oraz ISO/IEC 29134:2017 – wytyczne dla oceny skutków.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu NGO’s, współpracy z administracją publiczną i pozyskiwaniu środków publicznych. Działając w organizacji prowadzącej działalność kulturalną zdobył również doświadczenie z zakresu praw autorskich.

Prywatnie fan futbolu amerykańskiego oraz medalista Mistrzostw Polski i Europy juniorów w pool bilard.