20-lecie PZFD

30.06.2022 | COVID, Wiadomości

W czerwcu mieliśmy okazję i wyjątkową przyjemność uczestniczyć w obchodach 20-lecia Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To był wyjątkowy wieczór podczas którego nie zabrakło fantastycznych występów artystycznych, uroczystych przemówień, zakulisowych rozmów i podsumowania 20 lat działalności na rzecz polskich firm deweloperskich.

Na uroczystości obecni byli członkowie związku, a także przedstawiciele strony rządowej, m.in.: Tomasz Chróstny, Artur Soboń, Marek Niechciał, Juliusz Tetzlaff, Małgorzata Kutyła, Adam Baryłka oraz samorządowej: Michał Olszewski, Marlena Happach, Piotr Sobczak, Mateusz Sipa.

To była wyjątkowa okazja do spotkania ludzi, którzy tworzą i rozwijają rynek deweloperski w naszym kraju, kreując przy tym nową jakość w budownictwie. Mimo, że siłą PZFD jest wspólnota firm, należy pamiętać, że za podmiotami gospodarczymi stoją przede wszystkim ciężko pracujący ludzie.

Jako partner wspierający Polskiego Związku Firm Deweloperskich czujemy się zaszczyceni obecnością w tak wspaniałym gronie. Mamy nadzieję, że nasz wkład w bezpieczeństwo prawne członków związku, przyczyni się do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju tego rynku. Z tego miejsca życzymy PZFD kolejnych lat efektywnej i efektownej działalności.

Konrad Iwański

Social Media Manager
+48 662 468 955 | social@kglegal.pl