Kofola

25.03.2013 | Referencje

My niżej podpisani, działając w imieniu Spółki Kofola ĆeskoSlovensko a.s., z siedzibą Ostrava, Nad Porubkou 2278/31a, kod pocztowy 708 00, Republika Czeska, IĆ (REGON): 27663001, zapisana w rejestrze handlowym przy Sądzie Krajskim w Ostrawie, sekcja B/3109 w niniejszym piśmie pragniemy udzielić rekomendacji radcy prawnemu Michałowi Kijewskiemu oraz adwokatowi Bartoszowi Grasiowi, którzy w ramach własnej praktyki prawniczej doradzali kierowanej przez nas firmie w zakresie trans granicznego łączenia spółek z naszej grupy kapitałowej.

W oparciu o doświadczenie wspólnej pracy stwierdzamy, iż pan Michał Kijewski oraz pan Bartosz Graś w najwyższym stopniu dają rękojmię prawidłowego wykonania powierzonych obowiązków.

Współpraca z panem Michałem Kijewskim oraz panem Bartoszem Grasiem układa się wzorowo.  Możemy liczyć na wysoki profesjonalizm i wzajemne zrozumienie, szczególnie w obszarze w poszukiwań optymalnych rozwiązań. Na uznanie zasługuje również pełna elastyczność w działaniu oraz terminowość wykonania zleceń.

Doceniamy zaangażowanie pana Kijewskiego oraz pana Grasia w świadczonych dla nas usługach, dlatego też z przyjemnością będziemy rekomendować każdego z nich wszystkim kontrahentom, którzy poszukują profesjonalnych, odpowiedzialnych i godnych zaufania współpracowników.