Razem tworzymy przyszłość handlu międzynarodowego

10.11.2023 | Wiadomości

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Kongresu Ekspansywnych Eksporterów organizowanego przez Ewa-Bis, światowego dostawcę produktów spożywczych, we współpracy z Targami Kielce. Wydarzenie odbędzie się 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targi Kielce. Dodatkowo, równolegle z Kongresem odbędą się Targi Producentów Marek Własnych Future Private Labels Expo oraz Forum Marek Własnych.

Kongres Ekspansywnych Eksporterów to wyjątkowe wydarzenie łączące sektor usług i instytucji publicznych dla eksporterów z przedsiębiorcami – zarówno tymi, którzy już działają za granicą i szukają nowych rynków zbytu, jak i tymi, którzy dopiero zastanawiają się, czy spróbować swoich sił w eksporcie.

Program konferencji

Tegoroczny kongres będzie okazją do zapoznania się z instrumentami finansowania i zabezpieczeniami przed ryzykiem w eksporcie. To szansa na pogłębienie wiedzy na temat zasad handlu międzynarodowego oraz możliwości promocji i współpracy na rynkach zagranicznych.

Program kongresu składa się z bogatych w wiedzę prezentacji, wykładów eksperckich i paneli dyskusyjnych. Daje on możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami i przedsiębiorcami, którzy już zaistnieli na zagranicznych rynkach.

Ponadto, wydarzenie dostarczy przykładów i mechanizmów udanej ekspansji poprzez bezpośrednie studia przypadków firm, które mogą pochwalić się dużymi osiągnięciami w sprzedaży swoich produktów za granicą.

Więcej informacji, program wydarzenia oraz bilety dostępne są na stronie www.kongreseksporterow.org.

Zapraszamy, my też tam będziemy!