Rising Stars 2021 – znamy już nominacje!

29.09.2021 | Wiadomości

Szanowni Państwo,

niezmiernie miło ogłosić nam, że Kapituła Konkursu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra” ogłosiła trzydziestu pięciu nominowanych w tegorocznej, dziesiątej już edycji plebiscytu prawników. Wśród nominowanych znalazł się adwokat Mateusz Grosicki, który na co dzień dba o zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług prawnych.

To ogromne wyróżnienie dla pana mecenasa Grosickiego, a także dla całej Kancelarii Prawnej Graś i Wspólnicy. Konkurs dedykowany jest prawnikom, którzy nie ukończyli 35. roku życia, a skutecznie realizują się w pracy zawodowej i naukowej. Posiadają wiedzę, wyczuwają rynkowe trendy, a także dbają o jakość stanowienia i stosowania prawa.

Warto w tym momencie wspomnieć, że w 2013 roku jednym z laureatów II edycji Konkursu został adwokat Bartosz Graś.

Finałowe zestawienie jubileuszowej edycji poznamy w listopadzie, podczas uroczystej gali. Kapituła wybierze wówczas 10 laureatów konkursu, może też wskazać pięciu prawników w kategorii nagród specjalnych.

Dziękujemy za każdą nominację i rekomendację, jaką wysłaliście Państwo do Organizatorów. To dla nas wyraźny sygnał, że nasza praca jest przez Was doceniana i ważna dla funkcjonowania Waszych organizacji.