Szkolenia z Rzeczpospolitą

13.07.2022 | Wiadomości

Za nami gorący okres, podczas którego prowadziliśmy mnóstwo szkoleń, głównie z zakresu nowej ustawy deweloperskiej, która weszła w życie w dniu 1 lipca 2022 roku. Szkoliliśmy deweloperów z Polskiego Związku Firm Deweloperskich, opowiadaliśmy o zmianach podczas darmowego webinaru, który sami zorganizowaliśmy, a także przeprowadziliśmy 3 szkolenia wspólnie z Rzeczpospolitą.

Zmiany na które musieli przygotować się deweloperzy, a do których wciąż mają setki pytań, to obszerna reforma, nakładająca na nich kolejne obowiązki. Nasi prawnicy analizowali ją oraz sporządzali interpretacje od czasu uchwalenia nowej ustawy deweloperskiej, aby w praktyczny sposób przedstawić wprowadzane obowiązki podczas szkoleń.

Wśród prelegentów, którzy prowadzili szkolenia dla Rzeczpospolitej znaleźli się radca prawny Michał Kijewski, adwokat Michał Rutkowski, adwokat Patryk Grochowski, radca prawny Adrianna Kobylarczyk, oraz radca prawny Przemysław Dziąg z Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także radca prawny Katarzyna Augustyniak, reprezentująca Kancelarię Radców Prawnych Augustyniak & Żarski.

Ponadto, podczas szkolenia „Energia elektryczna w firmie – optymalizacja kosztów” swoją prelekcję wygłosił adwokat Maksymilian Graś.

W szkoleniach prowadzonych wspólnie z Rzeczpospolitą wzięło udział ponad 80 osób, których zadowolenie jest dla nas największym powodem do satysfakcji. Niezmiernie cieszy nas także opinia Pani Barbary Dąbrowskiej – Project Manager Działu konferencji i szkoleń dziennika Rzeczpospolita:

„Polecam Kancelarię jako rzetelnego partnera do współpracy zarówno pod kątem merytorycznym jak i organizacyjnym. Prowadzone podczas szkoleń organizowanych przez Rzeczpospolitą Konferencję wykłady przygotowane i poprowadzone były dbałością o szczegóły. Prezentacje omawiane podczas szkolenia odnosiły się zarówno do aspektów prawnych, bardziej teoretycznych, ale jednocześnie znajdowały odzwierciedlenie w praktycznych przykładach, obrazujących omawiane sytuacje. Uczestnicząc w wykładach prowadzonych przez przedstawicieli Kancelarii z dostrzec można rozległą wiedzę merytoryczną oraz łatwość łączenia jej z praktycznymi aspektami biznesu.”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz partnerom, dzięki którym mogliśmy wspólnie zadbać o bezpieczeństwo interesów polskich przedsiębiorców. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się podczas kolejnych szkoleń!

Autor:

Konrad Iwański

Social Media Manager
+48 662 468 955 | social@kglegal.pl