Tinarg Sp. z o.o.

11.12.2020 | Referencje

W imieniu TINARG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zimniku przy Zimnik 37 59-407 Mściwojów o numerze KRS 0000245226, w niniejszym piśmie chcę udzielić mojej rekomendacji dla kancelarii prawnej Graś i Wspólnicy Sp.k. w szczególności Panom:

  • Adwokatowi Bartoszowi Graś we współpracy z zespołem
  • Adwokatowi Mateuszowi Grosickiemu we współpracy z zespołem, którzy w bezpośredniej współpracy z sukcesem prowadzili postępowania gospodarcze, administracyjne i inne.

Współpraca z zespołem prawników pracujących pod kierownictwem Adwokata Mateusza Grosickiego układa się wzorowo. We wszytkach prowadzanych przez kancelarię sprawach mogliśmy liczyć na wysoki profesjonalizm i wzajemne zrozumienie potrzeb.

Na uznanie zasługuje również pełna elastyczność w działaniu oraz terminowość wykonania zleceń. Wysoko cenimy zaangażowanie prawników kancelarii Graś i Wspólnicy Sp.k. w świadczone na rzecz naszej spółki usługi, dlatego też z przyjemnością będziemy rekomendować każdego z nich wszystkim kontrahentom, którzy poszukują profesjonalnych, odpowiedzialnych i godnych zaufania współpracowników.