Hilfiger Stores

08.02.2018 | Referencje

W imieniu Hilfiger Stores sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa, KRS: 0000220165, w niniejszym piśmie pragnę udzielić rekomendacji Kancelarii Prawnej Kijewski Graś sp. k., która w ramach praktyki prawniczej doradzała kierowanej przeze mnie firmie w zakresie prawa handlowego oraz cywilnego.

W oparciu o doświadczenie wspólnej pracy stwierdzam, że pan Bartosz Graś oraz pan Michał Kijewski w najwyższym stopniu dają rękojmię prawidłowego wykonania powierzonych im obowiązków. Panowie Bartosz Graś oraz Michał Kijewski wyróżniają się odpowiedzialnością, samodzielnością oraz dobrą organizacją pracy. Potrafią w sposób twórczy i efektywny wykonywać swoje zadania. Cechuje ich wysoki poziom wiedzy prawniczej oraz zdolności trafnego interpretowania przepisów prawa. Panów Bartosza Graś i Michała Kijewskiego wyróżnia wysoki poziom etyki oraz kultury osobistej. Znakomicie sprawdzali się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i pracy w zespole.

Współpraca z Kancelarią Kijewski Graś układa się wzorowo. Mogliśmy liczyć na wysoki profesjonalizm i wzajemne zrozumienie, szczególnie w obszarze poszukiwań optymalnych rozwiązań. Na uznanie zasługuje również pełna elastyczność w działaniu oraz terminowość w wykonania zleceń.

Doceniamy zaangażowanie pana Bartosza Graś oraz Michała Kijewskiego, jak również wszystkich pracowników Kancelarii w świadczonych dla nas usługach, dlatego też z przyjemnością będziemy rekomendować Kancelarię wszystkim naszym kontrahentom, którzy poszukują profesjonalnych, odpowiedzialnych i godnych zaufania prawników.