PlayWay S.A.

22.06.2023 | Referencje

Spółka PlayWay S.A. z siedzibą w Warszawie, udziela rekomendacji Kancelarii Graś i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, która od wielu lat prowadzi stałe doradztwo i zapewnia obsługę prawną w tym w zakresie obsługi korporacyjnej. W szczególności chcielibyśmy wyrazić uznanie dla r.pr. Michała Kijewskiego, adw. Bartosza Graś, adw. Mateusza Grosickiego oraz p. Michała Sowińskiego, których wiedza i zaangażowanie, wielokrotnie umożliwiła sprawne rozwiązanie problemów oraz zwiększenie wartości projektów Spółki.

Dzięki współpracy Spółki z Kancelarią, Spółce udało się zrealizować wiele projektów, których sukces w dużej mierze zależał od wiedzy i doświadczenia pracowników Kancelarii. W szczególności dzięki współpracy z Kancelarią, udało się przeprowadzić wiele transakcji, wymagających wysokiej wiedzy, znajomości realiów branży gamingowej oraz szczególnego zaangażowania.

Nasze doświadczenia związane z kancelarią, pozwalają uznać, że Kancelaria Graś i Wspólnicy jest jednym z czołowych podmiotów obsługującym przedsiębiorstwa z branży gamingowej. Pracownicy kancelarii oraz ich team leaderzy, w szczególności adw. Bartosz Graś, r.pr. Michał Kijewski, adw. Mateusz Grosicki i p. Michał Sowiński, wykazują się specjalistyczną wiedzą, profesjonalizmem, umiejętnością rozwiązywania problemów oraz szczególnym zrozumieniem skomplikowanych aspektów branży gamingowej.

Jesteśmy ogromnie zadowoleni z współpracy z Kancelarią Graś i Wspólnicy sp.k.i rekomendujemy podjęcie współpracy z tą Kancelarią, każdemu, kto poszukuje adwokatów lub radców prawnych, posiadających szeroką i specjalistyczną wiedzę z zakresu nowych technologii, obsługi korporacyjnej, AML, nieruchomości oraz wielu innych dziedzin.