Raiffeisen Evolution Project Development

09.08.2004 | Referencje

Pan Michał Kijewski jako pracownik Kancelarii Radcy Prawnego MERSKI od dnia 1 października 2003 roku wykonywał na stałe w siedzibie Raiffeisen evolution project development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zadania zlecone. Zajmował się bieżącą obsługą wyżej wspomnianej spółki oraz przygotowywaniem projektów celowych.

Pan Michał Kijewski wykonywał swoje zadania systematycznie i obowiązkowo. Dał się poznać jako osoba samodzielna i zaangażowana.

Znakomicie sprawdzał się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne – łatwo nawiązuje kontakty, a w swoim zespole wytworzył atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia. Pan Michał Kijewski posiada wysoki poziom samodyscypliny i zorganizowania.

Bardzo żałuję, że moja współpraca z Panem Michałem Kijewskim dobiegła końca. Z pełną odpowiedzialnością polecam go jako pracownika. Jestem przekonany, że jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.